PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
drukuj

Pomoc dla Wnioskodawców

 

Pytania i odpowiedzi ze spotkania informacyjnego (26.11.2013)  pobierz plik [251kB]
Baza pytań i odpowiedzi  pobierz plik [365kB]
Skrócone opisy projektów pobierz plik [366kB]

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami audiowizualnymi (audycjami radiowymi, artykułami prasowymi i programami telewizyjnymi), dotyczącymi projektów CSR zrealizowanych przez beneficjentów I i II naboru wniosków o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR w ramach projektu PARP "Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)". Materiały są dostępne w zakładce Materiały audiowizualne.

Zapraszamy na spotkania informacyjne dla wnioskodawców. Informacja o terminach spotkań została zamieszczona w zakładce Spotkanie informacyjne.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu publikację pt. „Odpowiedzialność się opłaca, czyli CSR w MŚP”, w której znajdą Państwo przykłady dobrych praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Przedstawione w publikacji inicjatywy są efektem projektów zrealizowanych przez beneficjentów wsparcia na wdrożenie CSR, udzielonego w ramach projektu PARP „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)”. Niniejsza publikacja stanowi zbiór najciekawszych inicjatyw środowiskowych, społecznych i pracowniczych podjętych przez małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych regionów Polski. Życzymy miłej lektury i wielu inspiracji w podejmowaniu działań społecznie odpowiedzialnych w ramach prowadzonej działalności. Odpowiedzialność się opłaca, czyli CSR w MŚP pobierz plik [12 635kB]

74/455/, ID=37359
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej www.csr.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2013-12-16 14:04:27
Aktualizowany: 2016-01-15 15:51:46
Ilość odsłon: 8848
drukuj